  3. LSB35004X CIRCULAR SAW BLADE 350X40X60 Z72 Diameter 350mm Teeth 72 Arbor 60mm Kerf 4.4mm Hook Angle 15° Plate 3.2mm Grind TCG Pinholes 2/14/100
  4. TOOLS
Pricelist: Public Pricelist Pricelist
Public Pricelist
Public Pricelist
LSB35004X  CIRCULAR SAW BLADE 350X40X60 Z72   Diameter	350mm Teeth	72 Arbor	60mm Kerf	4.4mm Hook Angle	15° Plate	3.2mm Grind	TCG Pinholes	2/14/100